NEDCON laoriiulid, riiulisüsteemid ja metallriiulid

NEDCON on rahvusvaheline ettevõte, mis projekteerib ja paigaldab tööstuslikke riiulisüsteeme (laoriiulid, metallriiulid, konsoolriiulid jm). Teostame standardprojekte ja tehnoloogiliselt keerukaid, kliendi soovidest lähtuvaid erilahendusi. Meie klientideks on ettevõtted, kes on avatud loovale laotehnoloogia planeerimisele ja teostamisele.

Kvaliteedijuhtimine

NEDCON tagab range kvaliteedikontrolli kogu protsessi jooksul – alustades esialgsetest konsultatsioonidest, projekteerimise etappidest ja paigaldusest. Kinnitame, et meie tooted vastavad kõrgemale kvaliteedistandardile ja me tagame professionaalse klienditeeninduse. Turvalisus – (NEDCON’i kontrollimehhanismid) Pikaajaline kogemus tagab meie lao- ja riiulisüsteemide turvalisuse ja tugineb Euroopas tunnustatud standarditele. Osutame meie lao- ja riiulisüsteemidele regulaarset hooldus- ja turvalisuskontrolliteenust.

Logistikaalane konsultatsioon

Meie spetsialistide laotehnoloogiaalased nõuanded võimaldavad luua optimaalseid lahendusi, mis vastavad täpselt konkreetse laohoone valdaja individuaalsetele nõudmistele.